Milí ARTpřátelé, vzhledem k vládním nařízením ohledně pandemie letošní ročník ARTýdne neproběhne, a tedy ani slavnostní koncert pro školy na HAMU. Pokud jste vytvořili elektronickou variantu Vaší akce nebo vymysleli nějakou jinou aktivitu – videoseminář, online čtení, tančení apod. – rádi ji budeme propagovat zde a na facebookové stránce projektu, odkazy či videa můžete zasílat na bulinova@nipos.cz. Přejeme vše dobré a těšíme se na Vaši on-line kreativitu!
logo

Šrámkův Písek 2020

Popis
59. celostátní přehlídka experimentujícího divadla Šrámkův Písek je koncipována jako celostátní přehlídka divadelních souborů, jejichž inscenace se vyčleňují z tradičního proudu divadla, používají osobité a tvůrčí postupy nebo se pohybují na pomezí divadla a dalších uměleckých druhů. Hlavním cílem přehlídky je podpora alternativní divadelní tvorby, vzájemná inspirace a otevření hranic mezi různými metodami a formami práce v divadelních souborech. Přehlídka nemá věkové ani žánrové omezení – pouze není určena dětským souborům do patnácti let.

Místo konání
Divadlo Pod čarou, Divadlo Fráni Šrámka a Centrum kultury města Písek

Adresa
Tyršova ulice 28, Písek, 39701, Jihočeský kraj

Datum konání
29.5.2020 18:00:00 - 31.5.2020 16:00:00

Web
https://www.nipos.cz/artama-do-ed/

Pořadatel akce
NIPOS-ARTAMA ve spolupráci se Společností Amatérské divadlo a svět, z. s., Divadlem Pod čarou a Centrem kultury města Písek

Kontakt
Alena Crhová

Telefon
+42064569781

Pro správnou funkčnost aplikace je vyžadován zapnutý JavaScript.

K dnešnímu dni je zaregistrováno 26 akcí.

Zpět na mapu aktivit