Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím coockies, které jsou nezbytné pro provoz, analýzu návštěvnosti a pro součásti webu využívajících služby společnosti Google a Facebook. Coockies můžete zakázat nebo vymazat v nastavení svého prohlížeče.
Více informací.


MAPA AKTIVIT CELÉ REPUBLIKY

Pro správnou funkčnost aplikace je vyžadován zapnutý JavaScript.
Počet akcí zaregistrovaných k dnešnímu dni: 133
Název AkceMísto konáníDatum konání
Komentovaná prohlídka výstavy absolventů VO ZUŠ DačiceMěstské muzeum a galerie Dačice, Dačice27.5.2018
15:00 - 16:00
Komentovaná prohlídka výstavy absolventů VO ZUŠ DačiceMěstské muzeum a galerie Dačice, Dačice27.5.2018
10:00 - 11:00
Komentovaná prohlídka výstavy absolventů VO ZUŠ DačiceMěstské muzeum a galerie Dačice, Dačice24.5.2018
10:00 - 11:00
Výstava absolventů VO ZUŠ DačiceMěstské muzeum a galerie Dačice, Dačice24.5.2018 10:00 - 27.5.2018 16:00
Noc kostelů ve Staré BěléNáboženská obec Církve československé husitské, Ostrava-Stará Bělá25.5.2018
18:00 - 19:00
Noc kostelůKostel sv. Antonína Paduánského , Vřesina25.5.2018
18:00 - 19:00
MauglíKoncertní sál Múzické školy (přízemí), Ostrava-Mariánské Hory25.5.2018
17:00 - 18:30
Absolventský koncert tří hlasůKoncertní sál Lidové konzervatoře, Ostrava-Přívoz25.5.2018
17:00 - 19:00
O mněKoncertní sál Múzické školy (přízemí), Ostrava-Mariánské Hory24.5.2018
17:30 - 19:00
V naší škole MúzickéKoncertní sál Múzické školy (přízemí), Ostrava-Mariánské Hory23.5.2018
16:00 - 18:00
Absolventský koncert Jakuba ZetěKoncertní sál Lidové konzervatoře, Ostrava-Přívoz21.5.2018
17:00 - 18:00
OstrovKostel Nejsvětější Trojice, , Klimkovice21.5.2018 18:00 - 27.5.2018 00:00
Tvoříme portrétní fotografiiLidová konzervatoř, fotoateliér školy, Ostrava-Přívoz22.5.2018
16:30 - 19:30
Tvoříme portrétní fotografiiLidová konzervatoř, fotoateliér školy, Ostrava-Přívoz21.5.2018
16:30 - 19:30
Den otevřených dveří ve fotoateliéruFotoateliér Lidové konzervatoře, Ostrava-Přívoz21.5.2018
14:00 - 16:00
Večer s tvůrčím psaním aneb Jak píšemeLidová konzervatoř a Múzická škola, p. o., Ostrava - Přívoz24.5.2018
17:00 - 18:30
Absolventský koncertZUŠ Bedřicha Smetany - koncertní sál, Karviná-Mizerov25.5.2018
17:30 - 18:45
Absolventský koncert ZUŠ Bedřicha Smetany v Karviné - koncertní sál, Karviná-Mizerov24.5.2018
17:30 - 18:45
ZUŠ OpenZUŠ Bedřicha Smetany v Karviné - prostranství před hlavním vchodem, Karviná-Mizerov24.5.2018
16:30 - 18:00
5. Salon východočeské fotografieGalerie Kinský - Nový zámek Kostelec nad Orlicí, Kostelec nad Orlicí19.5.2018 09:00 - 27.5.2018 17:00
XIX. Národopisná slavnost v Kinského zahraděKinského zahrada / Musaion, Praha 5 - Smíchov26.5.2018 15:00 - 27.5.2018 17:00
TAK VE ČTYŘI PŘED ŠKOLOUpřed ZŠ Trávníčkova, Praha 5, Praha 523.5.2018
16:00 - 17:30
Taneční vzdělávání v Mladé BoleslaviTaneční škola Shareefa, Mladá Boleslav20.5.2018 10:00 - 27.5.2018 14:00
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍSUPŠ A VOŠ TURNOV, Turnov26.5.2018
09:00 - 17:00
Otevřená hodina Dětského studia Divadla Dagmar Divadlo Dagmar /SPgŠ Karlovy Vary, Karlovy Vary22.5.2018
16:00 - 17:00
CO: Vidím - Musím - Přeji KC Zahrada Praha, Praha 22.5.2018
16:00 - 17:00
Výstřižky přáníKC Zahrada Praha, Praha 22.5.2018
15:00 - 15:45
ZUŠ hraje pro kostelKostel sv Jakuba Staršího, Staňkov25.5.2018
19:00 - 20:00
MusAcad - škola staré hudbyMusAcad, Brno19.5.2018
10:00 - 15:00
ZUŠ OpenHoražďovice, na Lipkách, Horažďovice24.5.2018
16:00 - 18:00
PlejtvákLázně Ostrožská Nová Ves, Ostrožská Nová Ves22.5.2018
19:30 - 21:00
Edukativní programy GHMP a umělecké vzděláváníEdukační centrum GHMP v Colloredo-Mansfeldském paláci, Praha 123.5.2018
15:00 - 18:00
Festival sborového umění JihlavaJihlava, kongresový sál hotelu Gustav Mahler, kostel Povýšení sv. Kříže , Jihlava25.5.2018 - 27.5.2018
28. celostátní přehlídka školních dětských pěveckých sborůKoncertní síň Uničov, Uničov25.5.2018 18:30 - 26.5.2018 20:30
22. obnovená svatojanská krojovaná pouť Na Poušti, Železný Brodkostel sv. Jana Nepomuckého Na Poušti nad Železným Brodem, Železný Brod19.5.2018
11:00 - 17:00
Oživ obraz! / Dílna animovaného filmuhrad Špilberk a Univerzitní kino Scala, Brno22.5.2018 09:00 - 23.5.2018 13:00
Slyš obraz, probuď sochu / Dílna knižní vazbyhrad Špilberk, expozice umění, Brno21.5.2018
10:00 - 17:30
O SmolíčkoviJezdecký areál Zofi Kadov, Kadov20.5.2018
15:00 - 16:00
Antikotel 2018Restaurace Stromovka Louny, Louny25.5.2018 - 26.5.2018
InstrumentKulturní dům Velká nad Veličkou, Velká nad Veličkou24.5.2018
16:00 - 18:00
ZUŠ Openzahrada ZUŠ, Chodov24.5.2018
13:00 - 20:00
Vystoupení žáků přípravné hudební výchovykoncertní sál ZUŠ CHodov, Chodov21.5.2018
16:00 - 17:00
Hrajeme na uliciMěsto Staňkov, Staňkov21.5.2018
10:00 - 12:30
ZUŠ OPENSokolovna Staňkov, Staňkov24.5.2018
17:00 - 20:00
Koncert komorní hudbyCísařský sál Muzea města Ústí nad Labem, Ústí nad Labem23.5.2018
19:00 - 21:00
Svoboda vs. hraniceDivadlo Barka - otevřený prostor Ligy vozíčkářů , Brno19.5.2018
19:00 - 20:00
Otevřená hodina integrovaného tanceDivadlo Barka - otevřený prostor Ligy vozíčkářů , Brno22.5.2018
17:00 - 19:00
KONCERT STUDENTŮ HUDEBNÍHO GYMNÁZIAZUŠ Mladá Boleslav - koncertní sál, Mladá Boleslav21.5.2018
18:30 - 20:00
V PROUDU FANTAZIE výstava prací žáků výtvarného oboru ZUŠ Mladá BoleslavKostel sv. Bonaventury, Mladá Boleslav19.5.2018 10:00 - 26.5.2018 18:00
ImproNight: Duets // English FriendlyBuranTeatr, Brno20.5.2018
19:30 - 21:00
Umění v řemesle v místě kde žijeme – Den otevřených dveří galerie Becherova vilaInteraktivní galerie Becherova vila, Karlovy Vary27.5.2018
13:00 - 17:00
Královničkyzahájení v ateliéru Sdružení Roztoč za městskou knihovnou , Roztoky21.5.2018
17:00 - 19:00
Taneční a párová akrobacie pro každéhoStřelecký ostrov, Praha23.5.2018
17:00 - 18:30
Taneční a párová akrobacie pro každéhoStřelecký ostrov, Praha23.5.2018
18:30 - 20:30
Rozvoj kreativity v pohybu a kontaktní improvizaciStudio Nuevo, Praha21.5.2018
17:00 - 21:00
Slavnostní ples ZUŠ Na PopelceSokolovna Klamovka, Praha 524.5.2018
18:00 - 22:00
Společná návštěva výstavy Moravská galerie - Pražákův palác, Uměleckoprůmyslové muzeum, , Brno19.5.2018
12:00 - 14:00
Koncert souboru Vivat FlautoKostel Nanebevzetí Panny Marie, Praha 4 – Modřany25.5.2018
19:00 - 19:50
Posezení s ÚsměvemU Kapličky v Horní Bříze, Horní Bříza26.5.2018 - 26.5.2018
JABLONECKÝ HUDEBNÍ FESTIVAL 2018Městské divadlo Jablonec nad Nisou, Jablonec nad Nisou25.5.2018
17:00 - 19:00
PohraničíPlenér na Broumovsku, Broumov27.5.2018 - 27.5.2018
38. národní soutěž a výstavy amatérské fotografie 2018"Fabrika" Svitavy, Městská galerie a muzeum Svitavy, Svitavy19.5.2018 - 26.5.2018
Týden uměleckého vzdělávání v Divadle loutek OstravaDivadlo loutek Ostrava-alternativní scéna, Ostrava21.5.2018 09:00 - 27.5.2018 12:00
Derniéry studentských představeníPidivadlo, Praha 721.5.2018 - 23.5.2018
Jak vidět film: RAINER WERNER FASSBINDERKasárna Karlín, Praha 922.5.2018
15:30 - 17:00
Laureátské večery 2018Moving Station, Plzeň21.5.2018 16:00 - 25.5.2018 22:00
14. ročník Vtelenská dechparáda Jizerní Vtelno zámek Stránov, Jizerní Vtelno 27.5.2018
14:00 - 18:00
Hudební setkáníZUŠ Varnsdorf, Varnsdorf24.5.2018
17:00 - 18:30
Rok v ZUŠMěstská knihovna, Varnsdorf19.5.2018 10:00 - 27.5.2018 19:00
Popová zpívandaZUŠ Varnsdorf, Varnsdorf23.5.2018
16:00 - 19:00
Jarmark uměleckých dovednostíVšechna nádvoří jičínského zámku, Jičín24.5.2018
14:30 - 18:00
Den otevřených dveříZUŠ J. B. Foerstrera Jičín, Jičín24.5.2018
08:30 - 11:30
Noc kostelůKostel Sv. Máří Magdaleny v Sobotce, Sobotka25.5.2018
18:00 - 19:00
Koncert žáků hry na keyboardPorotní sál jičínského zámku, Jičín22.5.2018
18:00 - 19:20
Muzikál Stvoření světaMasarykovo divadlo, Jičín20.5.2018
16:00 - 18:00
Muzikál Stvoření světaMasarykovo divadlo, Jičín19.5.2018
17:00 - 19:00
Mucosyp Seric HranáčovýKulturní a společenské centrum, Liberec24.5.2018
16:00 - 20:00
Jednání – situace – drama. Ateliér režie a dramaturgie pro lehce pokročilé Vila Štvanice , Praha 7-Holešovice20.5.2018
11:00 - 17:00
Sobota v plenéru 19. 5. 2018Ateliér MalujemeSpolu, Brno19.5.2018
10:00 - 16:00
Jednodenní výtvarný výlet pro děti – Po stopách bizonů 20. 5.2018Ateliér MalujemeSpolu, Brno20.5.2018
10:00 - 16:00
Víkendový kurz Olejomalby 27. 5. 2018Ateliér MalujemeSpolu, Brno27.5.2018
10:00 - 18:00
Futrál IX.Horňácký šenk, Velká nad Veličkou26.5.2018 18:00 - 27.5.2018 00:00
Dny otevřených dveří ve výtvarné dílněSVČ Rubiko Rosice, Rosice u Brna21.5.2018 16:30 - 25.5.2018 16:00
Třídní koncertZákladní umělecká škola - Koncertní sál, Praha 4 - Nusle25.5.2018
16:30 - 17:30
Otevřená školaZákladní umělecká škola , Praha 4 - Nusle23.5.2018
15:00 - 18:00
Absolventský koncertZákladní umělecká škola - Koncertní sál, Praha 4 - Nusle22.5.2018
18:00 - 19:15
Absolventský koncertZákladní umělecká škola - Koncertní sál, Praha 4 - Nusle21.5.2018
18:00 - 19:15
Obří dobromyslný blanokřídlý drakKomenského 207, Rychnov u Jablonce nad Nisou20.5.2018 10:00 - 21.5.2018 20:00
Noc kostelů Kostel sv. Jakuba, Železný Brod25.5.2018
15:00 - 19:00
Divadelní minifestival Oříšek 2018Základní škola Kolín IV., Prokopa Velikého 633 (3. ZŠ Kolín), Kolín24.5.2018
07:40 - 14:00
Šrámkův Písek 2018Divadlo Pod čarou, Divadlo Fráni Šrámka a Centum kultury města Písek, Písek25.5.2018 18:00 - 27.5.2018 16:00
Koncert pěveckých sborů ZUŠStátní zámek Duchcov, Duchcov24.5.2018
17:30 - 18:45
DANCE EVOLUTIONSportovní hala TJ Spartak, Přerov, Přerov19.5.2018
09:00 - 20:00
Koncert žáků ZUŠ TřeboňSál Lázní Aurora, Třeboň21.5.2018
19:00 - 20:00
Otevírání Lázeňské sezónyPark Lázní Aurora, Třeboň26.5.2018
10:00 - 11:30
Absolventský koncertSál ZUŠ Třeboň, Třeboň25.5.2018
18:00 - 20:00
Třídní večírek Sál ZUŠ Třeboň, Třeboň22.5.2018
17:30 - 18:30
Noc kostelůKostel Neposkvrněného Početí Panny Marie v Praze 10, Praha 10 - Strašnice25.5.2018
20:00 - 21:30
"Zahrada orchestrů"Zahrada ZUŠ Litoměřice, Litoměřice24.5.2018
18:00 - 20:00
"Brána umění otevřená"Základní umělecká škola Litoměřice, Litoměřice24.5.2018
16:00 - 18:00
Výstava ZUŠ LitoměřiceKnihovna K. H. Máchy, Litoměřice19.5.2018 13:00 - 27.5.2018 00:00
Koncert žáků ZUŠ LitoměřiceMěstské divadlo K. H. Máchy Litoměřice, Litoměřice23.5.2018
18:00 - 20:00
Babské hody - k výročí narození kapelníka Julia AntošeKD Kosmák, Tvarožná19.5.2018 14:00 - 20.5.2018 01:00
ART PARK - Identitypark Lužánky, Brno, Brno25.5.2018 - 25.5.2018
Jarní koncert Přerovského dětského sboru a jeho hostůKlub Teplo, Přerov24.5.2018 - 24.5.2018
O střevíček z pohádkové Telčenáměstí Zachariáše z Hradce, kryté pódium , Telč20.5.2018
10:00 - 15:00
Vernisáž výstavy prací žáků VOZákladní umělecká škola, Tachov, Rokycanova 1 -výstavní chodba, Tachov23.5.2018
17:00 - 18:00
ZUŠ OPEN 2018 a 65. výročí založení školyZákladní umělecká škola, Tachov, Rokycanova 1 a nádvoří zámku, Tachov24.5.2018
13:00 - 17:00
Výtvarné soustředění"Pardubice-dopravní uzel"Pardubice , Pardubice21.5.2018 - 25.5.2018
ZUŠ OPEN - Rajhradské zušce je 60 letAreál Sokolovny, Rajhrad u Brna26.5.2018
13:00 - 15:00
Malování v zahraděZahrada Robertovy vily, Židlochovice24.5.2018
14:30 - 17:00
Vystoupení pro senioryAkátový dům , Rajhrad u Brna22.5.2018
14:00 - 15:00
Vystoupení pro senioryDomov Matky Rosy, Rajhrad u Brna23.5.2018
15:30 - 16:30
Tanec pro radostkino Morava, Veselí nad Moravou27.5.2018
15:00 - 16:30
Festival Divadlo v příroděPřírodní divadlo Dády Stoklasy, Praha 20 - Horní Počernice25.5.2018 21:00 - 27.5.2018 23:00
Mezinárodní taneční soutěž ve flamenku Flamencopa Plzeň 2018Měšťanská beseda Plzeň, Plzeň26.5.2018 13:00 - 27.5.2018 16:00
Výtvarné soustředění žáků ZUŠ Pardubice-PolabinyZUŠ Pardubice-Polabiny, Pardubice21.5.2018 08:00 - 25.5.2018 17:00
Pohybzuš Louny, Louny19.5.2018 - 27.5.2018
Land art Festival Proměny 2018Jabloneček, Ralsko, Ralsko26.5.2018
10:00 - 22:00
Den dětí s ,,Múzami” Nová Karolina, Ostrava, Moravská Ostrava 26.5.2018
10:00 - 16:00
Noc kostelůKostel CČSH, Louny25.5.2018
17:00 - 23:00
Třídní koncertKostel sv. Petra , Louny23.5.2018
17:00 - 18:00
Martin Porubjak / GOLDONIÁDAČinoherní klub , Praha 120.5.2018
19:30 - 21:00
Kutná Hora 2018Městské Tylovo divadlo, Kutná Hora19.5.2018 - 20.5.2018
Navštivte výtvarné kurzy v Ateliéru ŠUMAteliér ŠUM, Praha 121.5.2018 17:30 - 25.5.2018 16:15
...s tužkou po Libereckém krajiCukrárna , Hodkovice nad Mohelkou19.5.2018 10:00 - 27.5.2018 10:00
Slavnostní padesátkaVýchodočeské divadlo Pardubice, Pardubice21.5.2018
16:30 - 21:00
Zahradní slavnostzahrada ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku24.5.2018
17:00 - 18:00
Hudební podvečer s akordeonem a flétnousál ZŠ Velká Polom, Velká Polom24.5.2018
16:30 - 17:30
Májový koncert žáků ZUŠKulturní dům Hrabyně, Hrabyně23.5.2018
16:30 - 17:30
Jarní koncert žáků ZUŠZŠ Heliodora Píky Štítina, Štítina23.5.2018
16:30 - 17:30
Jarní a absolventský koncert žáků ZUŠVošárna v Raduni, Raduň22.5.2018
16:30 - 17:30
HURÁ DO OPERY! Státní opera dětemDDM Praha 2, Praha 2, Vinohrady21.5.2018
09:00 - 10:30
UPOZORNĚNÍ. NIPOS je autorem této výzvy a webových stránek. Nenese ale právní odpovědnost vůči účastníkům jednotlivých akcí, za přímé i nepřímé následky škod, vzniklé v průběhu konkrétních dílčích kulturních a kulturně-vzdělávacích akcí, přihlášených jejich pořadateli do Týdne uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby. NIPOS není oprávněn vstupovat do právních vztahů mezi pořadateli a účastníky jednotlivých akcí, ani řešit případné spory mezi nimi.

pata webu

© Národní informační a poradenské středisko pro kulturu
Informace o ochraně osobních údajů na webech NIPOS